Hit enter to search or ESC to close

Referencje

„Jeśli miałabym określić Justynę zaledwie dwoma słowami, brzmiałyby one: „Kreatywna perfekcjonistka”. Kobieta o ogromnej wiedzy i doświadczeniu w swoich dziedzinach, prawdziwa profesjonalistka. Jeśli podejmie się zadania, to daje z siebie 200%. Jej nieszablonowe myślenie i łatwość kreowania mnóstwa pomysłów pomaga spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy, wprowadzać ciekawe rozwiązania. To również kobieta bardzo sumienna i terminowa. W swoich projektach dba o każdy detal. Wielkim plusem jest to, że jeśli na czymś się nie zna lub dopiero doszkala w jakiejś dziedzinie, nie wodzi za nos byle nie stracić klienta, lecz otwarcie mówi. Jest żądna wiedzy. Choć kompetencji już ma tak wiele, nadal aktywnie się dokształca, by móc świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Do tego jest osobą ciepłą i otwartą, dzięki czemu kontakt jest niezwykle łatwy i przyjemny, co dobrze przekłada się na współpracę. Polecam korzystanie z jej usług.”

Monika Meziani, MM-Naturseifen.de


„Jestem bardzo zadowolona z usług Justyny. To, z czym nie mogłam sobie poradzić w sprawach firmowych od kilku miesięcy, ogarnęła szybko i tak jak chciałam. Zyskałam czas, miałam zrobione to, co mi zalegało, a Justyna poza wykonaną pracą wniosła świeże spojrzenie i nowe pomysły w obszarze mojej działalności. Polecam każdemu!”

Milena Sobierajska-Tumilewicz, Studio fryzjerskie „Milen-Style”


„Chciałam się poddać i zamknąć salon kosmetyczny, ale Justyna uporządkowała moje cele i priorytety, pomogła przeorganizować działania w mojej pracy. Zmotywowała mnie tak, że teraz myślę o rozwoju, z radością się doszkalam w tym, co kocham, a Salon, dzięki jej wsparciu rozwija się z każdym tygodniem! Polecam wszystkim zapracowanym!”

Justyna Langner-Rodź,  Studio kosmetyczno-podologiczne