Hit enter to search or ESC to close

Referencje

„Jeśli miałabym określić Justynę zaledwie dwoma słowami, brzmiałyby one: „Kreatywna perfekcjonistka”. Kobieta o ogromnej wiedzy i doświadczeniu w swoich dziedzinach, prawdziwa profesjonalistka. Jeśli podejmie się zadania, to daje z siebie 200%. Jej nieszablonowe myślenie i łatwość kreowania mnóstwa pomysłów pomaga spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy, wprowadzać ciekawe rozwiązania. To również kobieta bardzo sumienna i terminowa. W swoich projektach dba o każdy detal. Wielkim plusem jest to, że jeśli na czymś się nie zna lub dopiero doszkala w jakiejś dziedzinie, nie wodzi za nos byle nie stracić klienta, lecz otwarcie mówi. Jest żądna wiedzy. Choć kompetencji już ma tak wiele, nadal aktywnie się dokształca, by móc świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Do tego jest osobą ciepłą i otwartą, dzięki czemu kontakt jest niezwykle łatwy i przyjemny, co dobrze przekłada się na współpracę. Polecam korzystanie z jej usług.”

Monika Meziani, MM-Naturseifen.de


„Cenię w Justynie szczególnie jej pióro, umiejętność konstruowania zdań i uchwycenia tego, co cenne. Poza tym wspaniale buduje relacje poprzez moderację grup.”

Barbara Lech

Coach, trener MindSonar®, Reiss Profile® Mastere, trener w zespole Fryderyka Karzełka

www.barbaralech.pl


„Justyna, to osoba, która poszerzyła moje horyzonty i możliwości w biznesie online. Moim największym problemem było regularne pisanie tekstów. To co pisałem, uważałem za słabe. Mój blog był ledwo żywy, a publikacja materiałów szła mi jak krew z nosa. I wtedy na mojej drodze pojawiła się Justyna. Cenna informacja zwrotna, kilka ciekawych pomysłów i mój blog wrócił do żywych. Tekst który napisałem, Justyna świetnie redagowała, poprawiała i dzieliła go na kilka artykułów, które ze sobą świetnie współgrają. Dodatkowo proponowała grafikę jaką mam umieścić w konkretnym tekście. Justyna jest dla mnie osobą, która, za każdym razem uświadamia mi, że to co jest dla mnie łatwe dla moich czytelników, niekoniecznie takie będzie. Prędkości z jaką wykonuje korekty i odsyłała teksty jest niespotykana. A konsultacje z Justyną, otwierają, pozamykane przeze, mnie „nowe drzwi”. Justyna podpowiada mi w jakiej kolejności nadać priorytety działaniom związanym z blogiem, artykułami i e-bookiem. Dla mnie jest ekspertem przy współtworzeniu materiałów do książki, czy pierwszego i kolejnego e-booka! Ekspertka w swojej dziedzinie! Polecam”

Adam Krzyżanowski, PO PROSTU ZACZNIJ

instruktor biegania i dietetyki, maratończyk, triathlonista, ultramaratończyk, lider w zespole Wyzwania Fundacji Kobieta Niezależna Kamilii Rowińskiej


„Jestem bardzo zadowolona z usług Justyny. To, z czym nie mogłam sobie poradzić w sprawach firmowych od kilku miesięcy, ogarnęła szybko i tak jak chciałam. Zyskałam czas, miałam zrobione to, co mi zalegało, a Justyna poza wykonaną pracą wniosła świeże spojrzenie i nowe pomysły w obszarze mojej działalności. Polecam każdemu!”

Milena Sobierajska-Tumilewicz, Studio fryzjerskie „Milen-Style”


„Chciałam się poddać i zamknąć salon kosmetyczny, ale Justyna uporządkowała moje cele i priorytety, pomogła przeorganizować działania w mojej pracy. Zmotywowała mnie tak, że teraz myślę o rozwoju, z radością się doszkalam w tym, co kocham, a Salon, dzięki jej wsparciu rozwija się z każdym tygodniem! Polecam wszystkim zapracowanym!”

Justyna Langner-Rodź,  Studio kosmetyczno-podologiczne